12. Eduard Hildebrandt | Bazar w Kairze, 1860 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Bazar w Kairze, 1860 r.
bazar-w-kairze-1860-r-eduard-hildebrandt-1202148bazar-w-kairze-1860-r-eduard-hildebrandt-1179935

Eduard Hildebrandt (1817 Gdańsk-1868 Berlin)

Bazar w Kairze, 1860 r.

olej, płótno naklejone na tekturę, 35,5 x 27 cm, sygn. i dat. l.d.: Eduard Hildebrandt 1860