13. Wacław F. Pawliszak | Książe Józef Poniatowski pod Raszynem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Książe Józef Poniatowski pod Raszynem
ksiaze-jozef-poniatowski-pod-raszynem-waclaw-f-pawliszak-1873397ksiaze-jozef-poniatowski-pod-raszynem-waclaw-f-pawliszak-1442572

Wacław F. Pawliszak (1866 Warszawa - 1905 tamże)

Książe Józef Poniatowski pod Raszynem

olej, płótno, 53 x 72 cm, sygn. i dat. l.d.: W.Pawliszak 18…(?)
Wacław Pawliszak, Pałac Sztuki - TZSP w Kr. Pol., Warszawa, 1905 r., poz. 355 jako Ks. Józef pod Raszynem
Wystawa Zbiorowa TZSP w Warszawie, listopad 1933 r.,
Około roku 1930 została wydana przez wydawnictwo Polonia w Krakowie pocztówka z reprodukcją obrazu.

Cena wylicytowana
48 000 zł