Varia 39 / 16 December 2020

12. Eduard Hildebrandt | Bazar w Kairze, 1860 r.

Past auctionsVaria 39Bazar w Kairze, 1860 r.

Eduard Hildebrandt (1817 Gdańsk-1868 Berlin)

Bazar w Kairze, 1860 r.

olej, płótno naklejone na tekturę, 35,5 x 27 cm, sygn. i dat. l.d.: Eduard Hildebrandt 1860