Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 listopada 2021

13. Dariusz Zawadzki | Bez tytułu, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejBez tytułu, 2020
Dariusz Zawadzki | Bez tytułu, 2020

Dariusz Zawadzki (ur. 1958)

Bez tytułu, 2020

olej, płyta, 100 x 100 cm, sygnowany p.d.: 'ZD 2020'

Cena wylicytowana
165 000 zł