Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 listopada 2021

14. Arkadiusz Dzielawski | Portal XIV, 2021

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejPortal XIV, 2021
Arkadiusz Dzielawski | Portal XIV, 2021

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Portal XIV, 2021

technika własna (olej, płyta, ręcznie rzeźbiona rama), 122 x 114 cm, sygnowany na odwrocie: '20 [pieczęć autorska] 21 | "Portal XIV" | Arkadiusz Dzielawski'

Arkadiusz Dzielawski
Absolwent Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych, a także Instytutu Wychowania Artystycznego WSP w Częstochowie (obecnie Akademia im. Jana Długosza). Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni Jerzego Filipa Sztuki. Prezentował swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych. Otrzymał w 1993 roku Stypendium Artystyczne Prezydenta Miasta Częstochowy.
Cena wylicytowana
190 000 zł