Aukcja Sztuki Fantastycznej / 27 listopada 2021

12. Jarosław Jaśnikowski | Tryumfalny wjazd, 2011

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Sztuki FantastycznejTryumfalny wjazd, 2011
Jarosław Jaśnikowski | Tryumfalny wjazd, 2011

Jarosław Jaśnikowski (ur. 1976 Legnica)

Tryumfalny wjazd, 2011

olej, płótno, 100 x 120 cm, sygnowany l.d.: 'JJ2011' oraz na odwrocie: '[JJ] | JAROSŁAW | JAŚNIKOWSKI | "TRIUMFALNY WJAZD" | PASIECZNIK 12.01.2011 | NR - 456'

Jarosław Jaśnikowski
Cena wylicytowana
98 000 zł