71 Aukcja Młodej Sztuki / 18 kwietnia 2018

10. Dariusz Franciszek Różyc | Atelier z cyklu Nie tak odległe..., 2018

Strona głównaAukcje archiwalne71 Aukcja Młodej SztukiAtelier z cyklu Nie tak odległe..., 2018
Atelier z cyklu Nie tak odległe..., 2018

Dariusz Franciszek Różyc

akryl, płótno, 100 x 70 cm, sygn. p.d.

Cena wylicytowana
1 600 zł