71 Aukcja Młodej Sztuki / 18 kwietnia 2018

9. Marta Wideńska-Maj | Chwila dla siebie, 2018

homeAukcje archiwalne71 Aukcja Młodej SztukiChwila dla siebie, 2018
Chwila dla siebie, 2018

Marta Wideńska-Maj (Ur. w 1989 r.)

Chwila dla siebie, 2018

akryl, płótno, 100 x 130 cm, sygn. p.d.: MWM18 oraz na odwrocie

Marta Wideńska-Maj Ur. w 1989 r. w Lublinie. Absolwentka studiów I stopnia na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie na kierunku malarstwo, specjalizacja malarstwo sztalugowe. Ma na swoim koncie cztery wystawy indywidualne w Warszawie i Lublinie w miłych kawiarniach, na których były prezentowane cykle „Na granicy snu” oraz „W poszukiwaniu szczęścia”. Zajmuje się malarstwem olejnym, akrylowym, projektowaniem wzorów i malowaniem na ceramice. Tematyka jej prac jest zróżnicowana, jednak najczęściej maluje obrazy ilustracyjne, bajkowe, mające pobudzać do refleksji i wywoływać dobre emocje.
Cena wylicytowana
500 zł