71 Aukcja Młodej Sztuki / 18 kwietnia 2018

11. Sabina Maria Grzyb | Wieczorne połowy, 2017

Strona głównaAukcje archiwalne71 Aukcja Młodej SztukiWieczorne połowy, 2017
Wieczorne połowy, 2017

Sabina Maria Grzyb (ur. 1988)

Wieczorne połowy, 2017

akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p.d.

Sabina Maria Grzyb
Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na wydziale Malarstwa i Rzeźby. Tytuł magistra sztuki obroniła w marcu 2017. W malarstwie skupia się głównie na kompozycji i statycznych formach skalnych. Wplata realne motywy i przeżycia w oniryczne przestrzenie. Balansuje na granicach abstrakcji, fantastyki i realizmu zachowując przy tym własną, charakterystyczną i osobliwą formę.
Cena wylicytowana
1 000 zł