Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

17. Apoloniusz Kędzierski | Maki

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeMaki
Maki

Apoloniusz Kędzierski (1861 Suchedniów – 1939 Warszawa)

Maki

akwarela, gwasz, tektura, 22 x 31,5 cm
sygn. p. d.: A. Kędzierski
na odwrocie nalepka warszawskiego Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga

Cena wylicytowana
7 200 zł