Works on Paper / 17 June 2017

17. Apoloniusz Kędzierski | Maki

Past auctionsWorks on PaperMaki
Maki

Apoloniusz Kędzierski (1861 Suchedniów – 1939 Warszawa)

Maki

akwarela, gwasz, tektura, 22 x 31,5 cm
sygn. p. d.: A. Kędzierski
na odwrocie nalepka warszawskiego Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga

7 200 zł