Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

18. Adam Setkowicz | Zaprzęg zimą

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeZaprzęg zimą
Zaprzęg zimą

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Zaprzęg zimą

akwarela, papier, 15 x 29,5 cm w świetle passe-partout
sygn. nieczytelnie p. d. prawdopodobnie jednym z pseudonimów artysty

Cena wylicytowana
1 700 zł