Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

47. Antoni Teslar | Na brzegu morskim w Tighercie

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Na brzegu morskim w Tighercie
47
Na brzegu morskim w Tighercie - 1Na brzegu morskim w Tighercie - 2Na brzegu morskim w Tighercie - 3

Antoni Teslar (1898 Krzeszowice - 1972)

Na brzegu morskim w Tighercie

olej, płótno, 50 x 61 cm, sygn. p.d.: A.TESSLAR. / AGADIR-TIGHERT.

Cena wylicytowana
2 500 zł