Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

48. Stanisław Kamocki | Wenecja, 1924 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Wenecja, 1924 r.
48
Wenecja, 1924 r. - 1Wenecja, 1924 r. - 2

Stanisław Kamocki (1875 Warszawa - 1944 Zakopane)

Wenecja, 1924 r.

sygn. na odwrocie: S. KAMOCKI
powyżej napis autorski: 1 PAŹDZIERNIK 1924 / VENEZIA
olej, tektura, 22,3 x 33,3 cm, ponadto nalepka z tekstem : STANISŁAW KAMOCKI / ol. tektura / Venezia 1 paździer. / 1924 r.

Cena wylicytowana
8 000 zł