Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

46. Marek Szwarc | Pejzaż miejski

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Pejzaż miejski
46
Pejzaż miejski - 1Pejzaż miejski - 2

Marek Szwarc (1892 Zgierz-1958 Paryż)

Pejzaż miejski

olej, płótno, 55 x 46 cm, sygn. l.d.: Marek

Cena wylicytowana
15 000 zł