Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

92. Antoni Suchanek | Góral, 1922 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiGóral, 1922 r.
92
Antoni Suchanek | Góral, 1922 r.

Antoni Suchanek (1901 Rzeszów - 1982 Gdynia)

Góral, 1922 r.

olej, płótno naklejone na płytę, 46,5 × 34 cm
sygn. i dat. p.d.: ASuchanek/922

Cena wylicytowana
6 000 zł *Sprzedaż warunkowa