36. Anies Murawska | Blue clouds at night, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Blue clouds at night, 2020
36
blue-clouds-at-night-2020-anies-murawska

Anies Murawska

Blue clouds at night, 2020

akryl, płótno 70 x 100 cm, sygn. p.d.: Anies Murawska opisany na odwrocie: Anies Murawska | Blue clouds at night | 22VII 2020

Cena wylicytowana
1 500 zł