35. Łukasz Kamiński | Nowy i stary Nowy Jork, 2019-2020

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Nowy i stary Nowy Jork, 2019-2020
35
nowy-i-stary-nowy-jork-2019-2020-lukasz-kaminski

Łukasz Kamiński

Nowy i stary Nowy Jork, 2019-2020

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie: ŁUKASZ KAMIŃSKI 2019-20

Cena wylicytowana
1 000 zł