37. Angelina Kabanowicz | Mińsk Dworzec, 2019

Strona głównaAukcje archiwalneMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Mińsk Dworzec, 2019
37
dworzec-2019-angelina-kabanowicz

Angelina Kabanowicz

Mińsk Dworzec, 2019

olej, płótno, 105 x 130 cm, opisany na odwrocie: KABANOVICH ANGELINA | MINSK RAILWAY STATION | GOODBYE OR SEE YOU SOON... | SPRING 2019

Cena wylicytowana
1 900 zł