Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

67. Alfons Karpiński | Portret mężczyzny

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPortret mężczyzny
67
portret-mezczyzny-alfons-karpinski-1123536portret-mezczyzny-alfons-karpinski-1499861

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Portret mężczyzny

olej, tektura, 25 × 18 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: akarpiński/Kosina 1902
na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem