Fine Art Auction / 28 November 2020

67. Alfons Karpiński | Portret mężczyzny

Past auctionsFine Art AuctionPortret mężczyzny
67

Alfons Karpiński (1875 Rozwadów - 1961 Kraków)

Portret mężczyzny

olej, tektura, 25 × 18 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: akarpiński/Kosina 1902
na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem