Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

77. Albert Lipczinski | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPejzaż
77
pejzaz-albert-lipczinski-2701336pejzaz-albert-lipczinski-1456550

Albert Lipczinski (1876 Lebork – 1974 Sopot)

Pejzaż

olej, płótno, 77 × 95 cm

– Spuścizna po artyście
– Kolekcja prywatna

Reprodukowany:
– „Albert Lipczinski 1876–1974”, katalogwystawy, w opracowaniu Małgorzaty Ruszkowskiej-Macur, Gdańsk 2011, s. 155