Fine Art Auction / 28 November 2020

77. Albert Lipczinski | Pejzaż

Past auctionsFine Art AuctionPejzaż
77

Albert Lipczinski (1876 Lebork – 1974 Sopot)

Pejzaż

olej, płótno, 77 × 95 cm

– Spuścizna po artyście
– Kolekcja prywatna

Reprodukowany:
– „Albert Lipczinski 1876–1974”, katalogwystawy, w opracowaniu Małgorzaty Ruszkowskiej-Macur, Gdańsk 2011, s. 155