Aukcja Dzieł Sztuki / 28 listopada 2020

78. Józef Jaroszyński | Huculi - na przełęczy

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiHuculi - na przełęczy
78
huculi-na-przeleczy-jozef-jaroszynski-1662502huculi-na-przeleczy-jozef-jaroszynski-2209110

Józef Jaroszyński (1835 Lwów – 1900 Monachium)

Huculi - na przełęczy

olej, płótno, 67 × 57 cm
sygn. p. d.: Jaroszyński
na odwrocie ramy nalepka ze szkockiego zakładu ramiarskiego John Walls ze Stirling.

Cena wylicytowana
20 000 zł