Varia 24 / 30 czerwca 2018

2. Adam Setkowicz | Po polowaniu

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Po polowaniu
Po polowaniu

Adam Setkowicz (1875 Kraków - 1945 tamże)

Po polowaniu

olej, płyta malarska, 52 × 116 cm w świetle ramy
sygn. l. d: A.Setkowicz

Cena wylicytowana
12 000 zł