Varia 24 / 30 czerwca 2018

1. Czesław Wasilewski | Dorożka

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Dorożka
Dorożka

Czesław Wasilewski (1875 Warszawa – 1947 Łódź)

Dorożka

olej, płótno dublowane, 70 × 96 cm
sygn. p. d.: Cz. Wasilewski/ (….) (nieczytelnie)
obraz po konserwacji

Cena wylicytowana
7 000 zł