Varia 24 / 30 czerwca 2018

3. Emil Lindeman | Nad morzem

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 24Nad morzem
Nad morzem

Emil Lindeman (1864 Warszawa -1945 Ozorków k. Łodzi)

Nad morzem

olej, płyta malarska, 71,5 × 103 cm
sygn. p. d.: Emil Lindeman

Cena wylicytowana
8 000 zł