Varia 41 / 19 maja 2021

3. Adam Pełczyński | Topole nad rozlewiskiem

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Topole nad rozlewiskiem
topole-nad-rozlewiskiem-adam-pelczynski-1487855topole-nad-rozlewiskiem-adam-pelczynski-1740867

Adam Pełczyński (1865 Gorlice – 1926)

Topole nad rozlewiskiem

olej, deska, 46 x 34 cm, sygn. p.d.: A.Pełczyński

Cena wywoławcza:
6 000 zł