Varia 41 / 19 maja 2021

2. MN | Portret dziewczyny, ok. 1900 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Portret dziewczyny, ok. 1900 r.
portret-dziewczyny-ok-1900-r-mn-1596145portret-dziewczyny-ok-1900-r-mn-1744206

MN (XIX w.)

Portret dziewczyny, ok. 1900 r.

olej, płótno, 54 x 48 cm, sygn. słaboczytelnie p.d.

Cena wywoławcza:
2 800 zł