Varia 41 / 19 maja 2021

4. Stanisław Klimowski | Portret matki artysty, 1911 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Portret matki artysty, 1911 r.
portret-matki-artysty-1911-r-stanislaw-klimowski-840719portret-matki-artysty-1911-r-stanislaw-klimowski-1421825

Stanisław Klimowski (Kraków 1891 - Katowice 1982)

Portret matki artysty, 1911 r.

olej, płótno, 99 x 79 cm, sygn.l.g.: Sklimowski, na blejtramie naklejki wystawowe Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1913 r. oraz Biura Wystaw Artystycznych w Katowicach.
-Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Krakowie, sierpień 1913 r.
Wymieniony:
-Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Krakowie, sierpień 1913 r, poz. 34, str. 8

Cena wywoławcza:
16 000 zł
Opłata droit de suite: