66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

11. Aaron Beker | Przed prysznicem, 2016

Aukcja dziAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiPrzed prysznicem, 2016
Przed prysznicem, 2016

Aaron Beker

Przed prysznicem, 2016

olej, płótno, 76 x 61 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
800 zł