66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

10. Jan Derek | Akt, 2017

HomeAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiAkt, 2017
Akt, 2017

Jan Derek

Akt, 2017

olej, płótno, 140 x 50 cm, sygn. p.d.

Jan Derek Ur. w 1964 r. Absolwent PWSSP we Wrocławiu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Dyplom z aneksem malarstwa obronił w pracowni prof. Józefa Hałasa. Na swoim koncie ma udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową.
Cena wylicytowana
500 zł