Varia 38 / 21 października 2020

63. Zygmunt Kaczówka | Zimowy zaprzęg

HomeAukcje archiwalneVaria 38Zimowy zaprzęg
63
zimowy-zaprzeg-zygmunt-kaczowka-1344251zimowy-zaprzeg-zygmunt-kaczowka-1527576

Zygmunt Kaczówka (1915-1996)

Zimowy zaprzęg

olej, płótno, 50 x 73 cm, sygn. p.d.: Z.Kaczówka

Cena wylicytowana
4 600 zł