Varia 38 / 21 października 2020

64. Wiktor Korecki | Pejzaż zimowy z chatami

HomeAukcje archiwalneVaria 38Pejzaż zimowy z chatami
64
pejzaz-zimowy-z-chatami-wiktor-korecki-1467806pejzaz-zimowy-z-chatami-wiktor-korecki-1638063

Wiktor Korecki (1890 Kamieniec Podolski - 1980 Milanówek k. Warsza)

Pejzaż zimowy z chatami

olej, płótno, 51 x 61 cm, sygn. p.d.: Wiktor Korecki

Cena wylicytowana
3 800 zł