olej, akryl, płótno, 150 x 110 cm, sygn. p.d.: Z Żuchowski
Zbigniew Żuchowski Malarz, pisarz, poeta, awanturnik , zagorzały anarchista. Ostatnie 13 lat tworzył między innymi w Wielkiej Brytanii, Holandii , Norwegii, Niemczech od 2 lat w Warszawie. Wystawy w Birmingham UK , Rzym Włochy, Trondheim Norwegia.