olej, płótno, 116 x 89 cm, sygn. p.d.: St. Wedecki
Stanisław Maria Wedecki W 1976 roku ukończył studia na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Miał wystawy w Polsce i w Niemczech. W swojej twórczości kontynuował tradycje surrealizmu. Był synem Wandy Wedeckiej, również malarki.