Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

20. Wojciech Kossak | Ułan z dziewczyną

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiUłan z dziewczyną
Ułan z dziewczyną

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Ułan z dziewczyną

olej, tektura, 62 × 50 cm
sygn. i dat. l. d.: Wojciech Kossak/1941
na odwrocie pieczęć herbowa Kossaków

Cena wylicytowana
24 000 zł