Aukcja Dzieł Sztuki / 29 listopada 2014

19. Jerzy Kossak | Przed polskim dworkiem, 1936 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPrzed polskim dworkiem, 1936 r.
Przed polskim dworkiem, 1936 r.

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

olej, sklejka, 55 × 80 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak/1936

na odwrocie potwierdzenie autentyczności przez Jerzego Kossaka

Cena wylicytowana
22 000 zł