Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

16. Wojciech Kossak | Polowanie par force

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPolowanie par force
polowanie-par-force-wojciech-kossak-1259214polowanie-par-force-wojciech-kossak-1408591

Wojciech Kossak (1856 Paryż - 1942 Kraków)

Polowanie par force

olej, tektura, 50 × 69 cm
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak/19 (…) dwie ostatnie cyfry nieczytelne
na odwrocie pieczęć lakowa z herbem Kossaków

Cena wylicytowana
27 000 zł