Aukcja Dzieł Sztuki / 22 sierpnia 2020

17. Jerzy Kossak | Dziewczyna i ułan, przed 1930 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiDziewczyna i ułan, przed 1930 r.
dziewczyna-i-ulan-przed-1930-r-jerzy-kossak-1557484dziewczyna-i-ulan-przed-1930-r-jerzy-kossak-1036127

Jerzy Kossak (1886 Kraków - 1955 tamże)

Dziewczyna i ułan, przed 1930 r.

olej, tektura, 49,5 × 75 cm
sygn. p. d.: Jerzy Kossak, powyżej dedykacja: Drogiej Pani Helenie w dniu/ imienin 1930

Cena wylicytowana
23 000 zł