Aukcja Dzieł Sztuki / 24 listopada 2018

31. Wlastimil Hofman | Dzieci przy karmniku dla ptaków, 1960 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiDzieci przy karmniku dla ptaków, 1960 r.
31
Dzieci przy karmniku dla ptaków, 1960 r.

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba)

olej, płyta, 35 × 80 cm
sygn. i dat. śr. d.: Wlastimil/Hofman/1960

Cena wylicytowana
17 000 zł