Varia 38 / 21 października 2020

44. Władysław Stachowicz | Kościół Paulinów na ulicy Długiej na Nowym Mieście w Warszawie

HomeAukcje archiwalneVaria 38Kościół Paulinów na ulicy Długiej na Nowym Mieście w Warszawie
44
kosciol-paulinow-na-ulicy-dlugiej-na-nowym-miescie-w-warszawie-wladyslaw-chmielinski

Władysław Stachowicz (1911 Warszawa - 1979 Warszawa)

Kościół Paulinów na ulicy Długiej na Nowym Mieście w Warszawie

akwarela, papier, 49 x 34 cm, sygn. p.d.: Wł. Stachowicz

Cena wylicytowana
2 500 zł