Varia 38 / 21 października 2020

43. Mieczysław Reyzner | Para portretów

HomeAukcje archiwalneVaria 38Para portretów
43
para-portretow-mieczyslaw-reyzner-1235711para-portretow-mieczyslaw-reyzner-1264177

Mieczysław Reyzner (1861 Lwów - 1941 tamże)

Para portretów

olej, sklejka, 39 x 30 x 2 cm, sygn. p.d.: Mieczysław Reyzner

Cena wylicytowana
6 000 zł