Varia 35 / 20 maja 2020

82. Władysław Skoczylas | Uliczka

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Uliczka
82
Uliczka

Władysław Skoczylas (1883 Wieliczka – 1934 Warszawa)

Uliczka

akwarela, papier, 49,5 x 35,5 cm, sygn. l.d.: W. Skoczylas

Cena wylicytowana
7 500 zł