Varia 35 / 20 May 2020

82. Władysław Skoczylas | Uliczka

Past auctionsVaria 35Uliczka
82
Uliczka

Władysław Skoczylas (1883 Wieliczka - 1934 Warszawa)

Uliczka

akwarela, papier, 49,5 x 35,5 cm, sygn. l.d.: W. Skoczylas

7 500 zł