Varia 37 / 26 września 2020

40. Władysław Chmieliński | Wesele krakowskie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Wesele krakowskie
40
wladyslaw-chmielinski-wesele-krakowskie

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Wesele krakowskie

olej, tektura, 25 x 35 cm
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński

Cena wylicytowana
2 200 zł