Varia 37 / 26 września 2020

39. Artysta nieokreślony | Portret męski

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 37Portret męski
39
artysta-nieokreslony-portret-meski

Artysta nieokreślony (XVIII w.)

Portret męski

olej, sklejka, 51,5 x 36 cm

Cena wylicytowana
2 200 zł