Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

44. Władysław Chmieliński | Para obrazów: Sanie we wsi, Sanie w lesie

aAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Para obrazów: Sanie we wsi, Sanie w lesie
44
Para obrazów: Sanie we wsi, Sanie w lesie - 1Para obrazów: Sanie we wsi, Sanie w lesie - 2

Władysław Chmieliński (1911 Warszawa – 1979 tamże)

Para obrazów: Sanie we wsi, Sanie w lesie

olej, tektura, 2 x 17 x 25 cm, sygn. p.d.: Wł.Chmieliński

Cena wylicytowana
6 000 zł