Aukcja Malarstwa Polskiego (4) / 12 lutego 2020

45. Leonard Winterowski | Potyczka ułanów z bolszewikami, 1925 r.

Aukcja dziAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (4)Potyczka ułanów z bolszewikami, 1925 r.
45
Potyczka ułanów z bolszewikami, 1925 r. - 1Potyczka ułanów z bolszewikami, 1925 r. - 2

Leonard Winterowski (1868 Kraków - 1927)

Potyczka ułanów z bolszewikami, 1925 r.

olej, tektura, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: Leonard Winterowski / Warszawa 1925

Cena wylicytowana
15 000 zł