66 Aukcja Młodej Sztuki / 9 marca 2017

33. Witold Domański | Plaga, 2016

aAukcje archiwalne66 Aukcja Młodej SztukiPlaga, 2016
33
Plaga, 2016

Witold Domański

Plaga, 2016

akryl, olej, płótno, 100 x 70 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
600 zł